HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN

O nás

Fakturační adresa: KalMont - Kalenda Jan Podkrušnohorská 277, Litvínov  e-mail: info@kalmont.cz mobil : 605 421 978 ID: mwkvccx WhatsApp : 605 421 978 (pouze zasílání fotografií a příloh, hovory nepřijímáme) IČ: 88667847  Nejsem plátce DPH Subjekt je zapsán v živnostenském rejstříku MěÚ Litvínov. Na uvedené adrese není provozovna ani obchod ! Jedná se pouze o fakturační adresu. K zákazníkům jezdíme dle předem sjednaného termínu. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře na úvodní straně nebo na e-mail příp. elefonicky (nejlépe mezi 14-16h). Pracovní doba: Pracovní dny: 7.00 - 15.00h, příp. dle domluvy So, Ne a svátky: zavřeno
Nevyžádané    zprávy,    obchodní    sdělení    a    telefonické    nabídky    nám    nezasílejte.    Nežádejte    nás    jakýmkoliv způsobem o zaslání souhlasu se zasláním obchodních sdělení. Nemáme   zájem   o   žádné   registrace,   vizitky,   certifikáty,   investice,   služby,   předváděcí   akce   ani   jiné   “výhodné” nabídky   apod.   Neobtěžujte   nás   proto   nevyžádanou   poštou   a   telefonickými   nabídkami.   V   případě   neakceptování může být delikt předán ÚOOÚ. Děkujeme za pochopení a vážíme si všech, kteří naše sdělení respektují a dodržují platnou legislativu.

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE, PRACOVNÍ DOBA

605 421 978

KALMONT LITVÍNOV - KONTAKTNÍ ÚDAJE, PRACOVNÍ DOBA

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - GDPR OBCHODNÍ PODMÍNKY DLUŽNÍCI
Fakturační adresa: KalMont - Kalenda Jan Podkrušnohorská 277, Litvínov  e-mail: info@kalmont.cz mobil: 605 421 978 ID: mwkvccx IČ: 88667847, Neplátce DPH. Subjekt je zapsán v živnostenském rejstríku MěÚ Litvínov. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí poptávkových formulářů na úvodní straně nebo na e-mail či telefonicky (nejlépe mezi 14-16h). Na uvedené adrese není provozovna ani obchod ! Jedná se pouze o fakturační adresu. Pracovní doba: Pracovní dny: 7.00 - 15.00h, příp. dle domluvy So, Ne a svátky: zavřeno Pokud se nám nemůžete v pracovní dny dovolat, kontaktujte nás pomocí rychlé objednávky na našem webu nebo na náš e-mail příp. nám zavolejte později (nejlépe mezi 14-16h).
info@kalmont.cz 605 421 978 KalMont - Kalenda Jan Litvínov NABÍZENÉ SLUŽBY

Servis a oprava oken a dveří, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Ochrana osobních údajů dle GDPR Všeobecné obchodní podmínky Dlužníci