HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN

Kontaktní údaje

Fakturační adresa: KalMont - Kalenda Jan Podkrušnohorská 277, Litvínov  e-mail: info@kalmont.cz mobil: 605 421 978 Na uvedené adrese není provozovna ani obchod. Máte-li jakýkoliv dotaz či požadavek, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, příp. telefonicky. V případě poptávky náhradního dílu či příslušenství postupujte dle tohoto návodu nebo navštivte náš E-SHOP dílů a doplňků pro okna a dveře IČ: 88667847  Nejsem plátce DPH Subjekt je zapsán v živnostenském rejstríku MěÚ Litvínov. Pokud se nám nemůžete dovolat, zkuste to prosím později nebo nám zašlete e-mail či SMS s vaším jménem, ozveme se vám, jakmile to bude možné. Děkujeme. Provozní doba: Pracovní dny: 8.00 - 16.00h, příp. dle domluvy.
Nevyžádané    zprávy,    obchodní    sdělení    a    telefonické    nabídky    nám    nezasílejte.    Nežádejte    nás    jakýmkoliv způsobem o zaslání souhlasu se zasláním obchodních sdělení. Nemáme   zájem   o   žádné   registrace,   vizitky,   certifikáty,   investice,   služby,   předváděcí   akce   ani   jiné   “výhodné” nabídky   apod.   Neobtěžujte   nás   proto   nevyžádanou   poštou   a   telefonickými   nabídkami.   V   případě   neakceptování může být delikt předán ÚOOÚ. Děkujeme za pochopení a vážíme si všech, kteří naše sdělení respektují a dodržují platnou legislativu.

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE, PRACOVNÍ DOBA

605 421 978

KALMONT LITVÍNOV - KONTAKTNÍ ÚDAJE, PRACOVNÍ DOBA

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - GDPR OBCHODNÍ PODMÍNKY DLUŽNÍCI
Fakturační adresa: KalMont - Kalenda Jan Podkrušnohorská 277 Litvínov  e-mail: info@kalmont.cz mobil: 605 421 978 (Nejedná se o provozovnu - na uvedené adrese není provozovna ani obchod, v případě zájmu nás kontaktujte na uvedený e-mail nebo tel. č.) IČ: 88667847  Nejsem plátce DPH Subjekt je zapsán v živnostenském rejstríku MěÚ Litvínov. Pokud se nám nemůžete dovolat, zkuste to prosím později nebo nám zašlete e-mail či SMS s vaším jménem, ozveme se vám, jakmile to bude možné. Děkujeme. Provozní doba: Pracovní dny: 8.00 - 16.00h, příp. dle domluvy.
info@kalmont.cz 605 421 978 KalMont - Kalenda Jan Litvínov Nabídka služeb

Servis a oprava oken a dveří, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Ochrana osobních údajů dle GDPR Všeobecné obchodní podmínky Dlužníci