HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN

 Zajišťujeme odborný servis oken a dveří opatřených kováním od renomovaných výrobců jako je Roto,

Maco, Winkhaus, G-U, Siegenia, KFV, Schuring, Fuhr aj.     

V   případě,   že   zvládnete   drobnou   opravu   a   sháníte   náhradní   díl   kování,   je   nutné   znát   jeho   objednací číslo. Čísla uvedená na kování zpravidla nejsou objednacími čísly. Neznáte-li objednací číslo, zašlete nám tyto údaje: 1 . Název výrobce: Roto, Maco, Winkhaus, G-U, Siegenia, KFV, Schuring, Fuhr apod. 2 . Opište a sdělte nám veškeré údaje z kování, např. z lišty převodovky 3 . Uveďte barvu povrchu kování v křídle okna či dveří 4 . Sdělte nám přibližné stáří oken 5 . Popište nám závadu 6 . Zašlete   nám   detailní   fotografie   z   několika   úhlů   a   celkové   foto,   vždy   raději   více,   abychom   byli schopni správně specifikovat požadovaný díl. 7 . Uveďte vaše kontaktní údaje a adresu 8 . Vše odešlete na email:info@kalmont.cz V případě potřeby upesnění Vás budeme kontaktovat. Pokusíme se dohledat Vámi požadovaný náhradní díl a po odsouhlasení objednávky jej objednáme. Termín dodání. dle dostupnosti dílu Uvedené   náhradní   díly   kování   jsou   pouze   na   objednávku   a   nelze   proto   uplatnit   nárok   na   vrácení   zboží (výroba na zakázku nebo nestandardní náhradní díl na objednávku). Zboží objednáváme pouze po uhrazení zálohové faktury, na dobírku nezasíláme. V   případě,   zájmu   provedeme   specifikaci   závady   a   požadovaného   dílu   včetně   dodání   a   výměny   a následného odborného seřízení a údržby kování, aby nedošlo k opětovnému poškození. Před   výměnou   poškozeného   dílu   je   nutné   zjištění   příčiny   poškození   a   její   odstranění,   aby   nedošlo   k opětovné   závadě.   Nedodržením   této   podmínky   nemůže   být   uznána   reklamace.   Ve   většině   případů dochází k poškození dílů kování z důvodu zanedbané údržby a servisních prohlídek.  
Náhradní díly pro okna a dveře
Zajišťujeme profesionální servis, opravu a údržbu moderních oken a dveří:
Servis oken a dveří - Litvínov, Most, Chomutov, Louny, Teplice, Osek

SERVIS A OPRAVA OKEN A DVEŘÍ

605 421 978

SERVIS, OPRAVA, ÚDRŽBA A SEŘÍZENÍ OKEN A DVEŘÍ

Před návštěvou technika odstraňte předměty z parapetů a vykliďte prostor kolem oken a dveří, aby bylo možné jejich úplné otevření. Děkujeme. TIP:
   Zajišťujeme   odborný   servis   většiny   používaných   typů   kování od   renomovaných   výrobců   jako   je   Roto,   Maco,   Winkhaus,   G- U, Siegenia, KFV, Schuring, Fuhr aj.         Neváhejte   nás   kontaktovat   i   v   případě,   že   neznáte   výrobce vašich oken či dveří.     Moderní    okna    a    dveře    Vám    mohou    při    správné    údržbě sloužit   několik   desítek   let,   pokud   budete   dodržovat   pravidelný odborný   servis   včetně   seřízení   a   ošetření   kování   oken,   Okna se   běžným   používáním   a   vlivem   povětrnostních   podmínek (změna teplot, vlhkost     Kování    v    moderních    oknech    a    dveřích    by    mělo    být    dle výrobců   oken   a   dveří   pro   správnou   funkci   1x   ročně   zkontrolováno,   seřízeno   a promazáno    vhodným    prostředkem.    Nedodržováním    těchto    zásad    dochází    k mechanickému   poškození   kování   a   tím   i   ke   zkrácení   jeho   životnosti,   ke   zhoršení těsnících vlastností a ke snížení bezpečnostních vlastností oken a dveří.    Včasným   odhalením   a   odstraněním   drobných   a   skrytých   závad   se   vyvarujete pozdější   finančně   náročnější   opravě   nebo   výměně   dílů   kování.   Zanedbání   servisu a    údržby    oken    a    dveří    dochází    k    nadměrnému    opotřebování    kování,    snížení bezpečnosti   oken   a   dveří,   netěsnosti   a   shoršení   funkčnosti   a   ovladatelnosti   oken   a dveří.    V   případě   oken   starších   než   8   let   již   bývají   problémy   s   dodáním   náhradních   dílů kování.   V   případě,   že   již   potřebný   díl   není   k   dispozici,   jsme   schopni   jej   nahradit ekvivalentním dílem nebo provádíme kompletní překování novým typem kování.
Servis oken a dveří - Litvínov, Most, Chomutov, Louny, Teplice, Osek info@kalmont.cz 605 421 978 KalMont - Kalenda Jan Litvínov Nabídka služeb

Servis a oprava oken a dveří, kování, výměna těsnění

Rozsah prováděných servisních prací: celková revize obvodového a rámového okenního a dveřního kování, kontrola a seřízení bezpečnostních prvků kování odstranění netěsnosti mezi rámem a křídlem seřízením výměna nevyhovujícího drážkového těsnění promazání kluzných částí kování seřízení pro správný chod a snadnou obsluhu odstranění běžných kolizních stavů (drhnutí křídla o rám) kontrola a seřízení pojistky chybné manipulace O-S oken seřízení kování při nechtěném vyklopení křídla (ventilačka) v poloze otevřeno dotažení fixačních prvků kování a šroubů okenní kliky v případě uvolnění nastavení parkovacího mechanismu seřízení průvěsu křídel nastavení aretační západky balkónových dveří srovnání úhlů křídel přesklením např. při překročení regulační meze prvků kování