KVALITNÍ A OSVĚDČENÝ VÝROBEK V SOUČASNOSTI VELMI OBLÍBENÝ PRODUKT VÝHODNÁ CENA VZHLEDEM KE KVALITĚ A ŽIVOTNOSTI VÝROBKU MODERNÍ A KVALITNÍ PROVEDENÍ JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ POMOCÍ ŘETÍZKU INTEGROVANÁ AUTOARETACE - LÁTKA DRŽÍ V JAKÉKOLIV POLOZE MOŽNOST NASTAVENÍ POŽADOVANÉHO ZASTÍNĚNÍ ŠIROKÁ NABÍDKA DESIGNŮ LÁTEK, NABÍZÍME I NEPRŮSVITNÉ POGUMOVANÉ TEXTILIE MOŽNOST RŮZNÉHO PROVEDENÍ - VOLNĚ VISÍCÍ, S VODÍCÍM LANKEM, S BOČNÍMI VODÍTKY, STANDARDNÍ PROVEDENÍ NEBO S KRYTEM NÁVINU ZPŮSOB MONTÁŽE - NA KŘÍDLO OKNA ČI DVEŘÍ, DO OSTĚNÍ, PŘED OKNO APOD. SNADNÁ ÚDRŽBA KRÁTKÁ DODACÍ DOBA (cca 15- 20 PRAC. DNŮ) ZAMĚŘENÍ PŘI OBJEDNÁNÍ ZDARMA MNOŽSTEVNÍ SLEVY ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH DÍLŮ  
Rolety Den a noc patří v současnosti mezi  nejmodernější typ zastínění interiérů. Princip   stínění   těchto   rolet   spočívá   ve   střídání   průsvitných   a   neprůsvitných   vodorovných   pásů.   Díky   tomu   lze   plynule regulovat světlo v místnosti. Požadované   zastínění   rolety   lze   jednoduše   nastavit   pevným   řetízkem   a   díky   automatického   aretačního   mechanismu   do jakékoliv polohy. Nastavením do polohy noc dojde k úplnému zasínění. Látkové   interiétové   roletky   umožňují   dokonalý   stínící   efekt   v   návaznosti   na   architektonické   řešení   interiérů   a   jsou   ideálním dekoračním i praktickým doplňkem, zejména tam, kde požadujete větší vizuální ochranu soukromí. Pro max. efekt zastínění doporučujeme montáž do vodících lišt (viz. foto) Široká nabídka provedení umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a barevného sladění s vaším interiérem.
KalMont - Rolety DEN A NOC (ZEBRA)
LÁTKOVÉ ROLETY DEN A NOC
Roleta   opatřená   horním   zaobleným   kastlíkem   zakrývající   mechanismus   návinu   s   bočními   vodítky   vhodná   pro   montáž   na křídlo    okna    či    dveří.    Mechanismus    a    navinutá    textilie    je    tak    chráněná    proti    poškození,    prachu    a    UV    záření,    což několikanásobně prodlužuje životnost výrobku. Díky   tomuto   provedení   spuštěná   roleta   kopíruje   náklon   křídla   v   poloze   ventilačka   a   nedochází   ke   kmitání   textilie   např.   v případě průvanu.
REFERENČNÍ FOTOGRAFIE Nabízíme výrobky od prověřených českých dodavatelů. PREFERUJEME KVALITU.