Pokud nechcete platit měsíční poplatky satelitním operátorům nebo kabelové televizi a spokojíte se s příjmem cca 30 běžných TV stanic, zajistíme vám příjem pozemního digitálního vysílání: Příjem více než 30 českých programových stanic zcela zdarma bez měsíčních poplatků.
Nabízíme   veškerou   volně   dostupnou   satelitní   techniku:   satelitní   přijímače,   dekódovací   moduly,   dekódovací   karty,   antény   a   další   anténní   a satelitní techniku. Pro   bezproblémový   příjem   satelitního   vysílání   v   HD   rozlišení   je   nutné   přesné   nastavení   satelitní   antény   pomocí   měřící   techniky.   Neváhejte   nás kontaktovat i v případě, že jste si provedli montáž antény sami a požadujete pouze přesné nastavení antény, příp. i satelitního přijímače. Zajistíme snadný přechod na satelitní vysílání v  HD rozlišení (MPEG-4) včetně dodání potřebného vybavení. Doporučujeme   před   objednáním   přijímacího   satelitního   vybavení   vybraného   poskytovatele   ověřit   dostupnost   a   možnost   satelitního   příjmu (pozice   23,5E   +   19,2E).   V   případě,   že   není   tímto   směrem   výhled   bez   překážek,   nabízíme   montáž   satelitní   TV   jiných   poskytovatelů,   jejich   ž příjem je zajišťován jiným směrem. Je proto vysoká šance, že pro vás zajistíme příjem satelitního vysílání v požadované kvalitě. Samozřejmě i satelitní signál lze za určitých podmínek z jedné antény distribuovat k několika TV, kde pak lze tyto programy nezávisle sledovat. Možný je i příjem z několika družic současně pouze s jednou anténou za určitých podmínek. Zajistíme i příjem stovek zahraničních programů ze satelitu, které jsou zdarma. Provádíme   i   servis   -   přesné   nasměrování   satelitní   antény   pomocí   měřící   techniky.   Máte-li   problémy   s   příjmem,   slabý   signál,   kostičkování   nebo když satelitní přijímač nepracuje, jak má apod., neváhejte nás kontaktovat.
Platnost programové nabídky určuje poskytovatel, za příp. odchylky a chyby neručíme.
Koncesionářský   poplatek   je   dle   zákona   nutné   hradit   vždy,   když vlastníte   přijímač.   Platí   pro   pozemní   i   satelitní   vysílání   a   rovněž   pro příjem rádia: Koncesionářský    poplatek    (poplatek    z    přijímače)    je    zákonem    (č. 348/2005   Sb.,   o   rozhlasových   a   televizních   poplatcích)   stanovený měsíční odvod vlastníků televizorů a rozhlasových přijímačů.
Aktuální nabídku programových balíčků včetně cen najdete ZDE.
MONTÁŽ, INSTALACE A SERVIS SATELITNÍ TECHNIKY - SKYLINK
KalMont - Satelitní televize Skylink
Zajišťujeme odbornou montáž a servis satelitní televize SKYLINK, dodáváme veškeré potřebné vybavení - HD satelitní přijímače  dekódovací karty satelitní antény a konvertory a ostatní příslušenství