OSVĚDČENÁ A ZDRAVÍ NEŠKODNÁ OCHRANA PROTI LÉTAJÍCÍMU HMYZU ÚČINNÁ OCHRANA PROTI POLÉTAVÉMU PYLU DOPORUČOVANÁ ALERGOLOGY - ÚČINNOST CCA 80%  SNADNÁ MONTÁŽ NA PLASTOVÁ OKNA I DŘEVĚNÁ OKNA BEZ VRTÁNÍ DVEŘNÍ SÍTĚ DODÁVÁME SE SAMOČINNÝM ZAVÍRÁNÍM KVALITNÍ A OSVĚDČENÝ ČESKÝ VÝROBEK VÝHODNÁ CENA VZHLEDEM KE KVALITĚ A ŽIVOTNOSTI VÝROBKU PEVNÝ PROFILOVANÝ HLINÍKOVÝ RÁM A SÍŤOVINA ODOLNÁ PROTI UV ZÁŘENÍ - DLOUHÁ ŽIVOTNOST SNADNÁ ÚDRŽBA PRO MONTÁŽ NA BALKÓNOVÉ DVEŘE SE ZÁMKEM A KLIKOU DODÁVÁME I SPECIÁLNÍ TYP OBOUSTRANNÉ KLIKY, KTERÁ SÍTI NEPŘEKÁŽÍ KRÁTKÁ DODACÍ DOBA (cca 15- 20 PRAC. DNŮ) ZAMĚŘENÍ PŘI OBJEDNÁNÍ ZDARMA MNOŽSTEVNÍ SLEVY ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH DÍLŮ  
Nabízené sítě proti hmyzu jsou nejšetrnější a zdraví neškodná  ochrana proti otravnému hmyzu  (na rozdíl od chemických a elektro-chemických preparátů). Navíc tyto sítě zachytí  až 80% polétavého pylu, proto  jsou doporučovány do  domácností, kde jsou alergici na polétavý pyl.
KalMont - Sítě proti hmyzu
INSEKTICIDNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU A PYLU
Nejvíce   používané   sítě   proti   hmyzu   do   plastových   oken   jsou   vyráběné   z   hliníkového   profilu   a   vynikají   tím,   že   se   při montáži   mechanicky   nezasahuje   do   konstrukce   rámu   okna,   proto   montáž   těchto   sítí   nemá   vliv   na   záruku   Vašich   oken. Rám sítě se jednoduše uchytí otočnými háčky na rám okna, takže ji lze kdykoliv jednoduše odstranit. Montáž    sítí    do    eurooken    nebo    staších    dřevěných    oken    je    prováděna    buď    obdobně    jako    u    plastových    oken    bez mechanického zásahu do konstrukce nebo pomocí otočných háčků přišroubovaných do rámu. V případě starších dřevěných oken vám můžeme nabídnout sítě s vhodnějším profilem pro tento typ oken. Nabízené   sítě   proti   hmyzu   je   nejšetrnější   a   zdraví   neškodná   ochrana   proti   otravnému   hmyzu   (na   rozdíl   od   chemických preparátů). Navíc tyto sítě zachytí až 70% polétavého pylu, proto jsou doporučovány do domácností, kde jsou alergici na různé pyly. Síťovina   je   šedivé   nebo   černé   barvy   a   je   velmi   odolná   vůči   povětrnostním   vlivům,   vyrobena   je   z   pevného   sklolaminátu, který je potažen PVC. Nabízíme několik barevných provedení rámů těchto sítí včetně imitace dřeva.
Insekticidní sítě s profilovaným hliníkovým rámem na okna
Provádíme   rovněž   montáž   otevírací   dveřní   sítě   např.   na   balkónové   dveře,   zde je již nutná mechanická fixace do dveřního rámu pomocí několika šroubků. Rám   této   sítě   je   vyroben   z   pevných   hliníkových   profilů   s   větším   profilem,   proto je tato síť pevná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Tyto   dveře   nabízíme   se   samočinným   systémem   zavírání,   aby   byla   účinnost   co nejvyšší. Dveře jsou opatřeny madélkem pro snadnou manipulaci. Síťovina   je   šedivé   barvy   barvy   (na   přání   zákazníka   i   černá)   a   je   velmi   odolná vůči    povětrnostním    vlivům,    vyrobena    je    z    pevného    sklolaminátu,    který    je potažen PVC.
Dveřní otevírací insekticidní sítě se samočinným zavíráním a madélkem
provedení oken či dveří: plast, eurookno, starší dřevěné okna, typové označení střešního okna přibližné rozměry: šířka x výška, měřit vnitřní rozměr rámu při otevřeném okně dle obrázku nebo rozměr ostění u střešních oken požadovaná barva požadovaný počet každého rozměru a provedení typ sítě (okenní, dveřní, střešní okno, okenní rolovací nebo dveřní rolovací)
Cenová kalkulace okenních sítí
Vypracujeme vám cenovou kalkulaci sítí proti hmyzu a pylu na základě těchto údajů:
REFERENCE - DVEŘNÍ SÍTĚ REFERENCE- OKENNÍ SÍTĚ Nabízíme výrobky od prověřených českých dodavatelů. PREFERUJEME KVALITU.