HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN

LÁTKOVÉ ROLETY

605 421 978

ÚSPORA ENERGIÍ V DOMÁCNOSTI

Audit energetické a finanční náročnosti  domácnosti

Provádíme audit energetické a finanční náročnosti za využívané služby a spotřebu energií v domácností. Zjednodušeně řečeno zjištujeme, kde je možné ušetřit na výdajích za provoz Vaší domácnosti, zpravidla se jedná o úsporu až 20% těchto výdajů, což představuje úsporu v běžné domácnosti částku kolem 1000Kč/měsíc (dle velikosti bytu či domu a konkrétní situace). Jedná se o opatření nevyžadující velké finanční náklady. Mnoho domácností doslova plýtvá penězi z důvodu neekonomického provozu. Soustřeďujeme se zejména na tyto výdaje: elektřina vytápění a únik tepla plyn voda telefonování výdaje za příjem TV vysílání Chcete-li   snížit   finanční   výdaje   za   provoz   vaší   domácnosti,   kontaktujte   nás   na   e-mail:   info@kalmont.cz   nebo telefonicky: 605421978. Připravte   si   veškeré   faktury   a   vyúčtování   výše   uvedených   a   vámi   využívaných   služeb   za   předchozí   období,   ze kterých si opíšeme potřebné údaje a následně navrhneme vhodné opatření. Garantujeme   ochranu   osobních   údajů   dle   Zákona   č.   101/2000   Sb.,   Žádné   Vaše   osobní   údaje   nepředáme   třetí osobě bez Vašeho souhlasu. Nejsme prodejci energií. Cena   za   provedený   audit   se   odvíjí   dle   rozsahu   využívaných   služeb   a   skládá   se   s   fixní   částky   +   %   částky   z vypočítané úspory. Tudíž máme zájem na tom, abyste ušetřili ce nejvíce. Tato   investice   se   vám   vrátí   již   v   počátku   po   provedení   navrhovaných   opatření.   Přesná   cena   auditu   vám   bude sdělena před jeho vypracováním spolu s přibližnou částkou, kterou uspoříte díky navrhovaným opatřením. V   případě   zájmu   Vám   pomůžeme   i   s   realizací   navrhovaných   změn   -   provedeme   tzv.   Komplexní   úsporná opatření .
Původní roční náklady v rodinném domě: Plyn (ohřev vody, vytápění): 24.384Kč Elektřina:15.652Kč Voda: 14.380Kč Telefon (4 mobily + pevná linka): 14.726Kč Příjem TV: 1.200Kč (1 TV) Celkem: 70.342Kč/rok
Roční náklady po realizaci auditu: Plyn (ohřev vody, vytápění): 18.564Kč Elektřina:13.208 Voda: 12.214Kč Telefon (4 mobily + pevná linka): 6.717Kč Příjem TV: 0Kč (srovnatelná programová nabídka, avšak na 2 TV) Celkem: 50.703Kč/rok Roční úspora: 19.639Kč
Pro příklad uvádíme názornou ukázku (přepočteno na stejný počet účtovaných jednotek/rok dle původní ceny za jednotku):
Nejlevnější energie je ta, kterou nespotřebujeme.
info@kalmont.cz 605 421 978 KalMont - Kalenda Jan Litvínov Nabídka služeb

Zaměření interiérové rolety

V případě zájmu o cenovou kalkulaci nám zašlete tyto údaje na e-mail: zaluzie@kalmont.cz, v případě rolety do střešního okna postupujte dle návodu níže: typ: látková roleta přibližné rozměry v cm (šířka x výška), v případě montáže na křídlo okna či dveří změřte viditelný rozměr skla. Přesné zaměření provedeme sami v případě vašeho zájmu typ textilie: o standardní textilie o textilie s pogumováním pro dokonalé zastínění o roleta Den a noc (Zebra) požadovaný počet každého rozměru a provedení způsob montáže: o na zeď či do stropu o ostění před oknem (nutný dostatečný prostor nad otevřeným křídlem) o na křídlo okna či dveří provedení: o volně visící o s vodícím lankem (křídlo okna či dveří) o s bočními vodítky (křídlo okna či dveří) provedení mechanismu: o s horním boxem (zakrytý navíjecí mechanismus) o bez horního boxu (nezakrytý navíjecí mechanismus) typ okna či dveří - plast, eurookno, hliník, pouze v případě montáže na okno či dveře kontakt na vás a místo montáže (alespoň město) pro lepší představu je vhodné zaslat fotografii místa montáže (není nutné)
Cenová kalkulace rolet do oken

Cenová kalkulace Interiérové látkové rolety

typ rolety: roleta do střešního okna přibližné rozměry viditelného rozměru skla - rozměr zasklení v cm (šířka x výška) pokud je okno označeno výrobním kódem, je vhodné jej také uvést (není nutné) kontakt na vás a místo montáže (alespoň město) pro lepší představu je vhodné zaslat fotografii místa montáže (není nutné)

Cenová kalkulace rolety do střešního okna

Zaměření látkové rolety - KalMont Litvínov