HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN

LÁTKOVÉ ROLETY

605 421 978

ÚSPORA ENERGIÍ V DOMÁCNOSTI

Audit energetické a finanční náročnosti  domácnosti

Provádíme audit energetické a finanční náročnosti za využívané služby a spotřebu energií v domácností. Zjednodušeně řečeno zjištujeme, kde je možné ušetřit na výdajích za provoz Vaší domácnosti, zpravidla se jedná o úsporu až 20% těchto výdajů, což představuje úsporu v běžné domácnosti částku kolem 1000Kč/měsíc (dle velikosti bytu či domu a konkrétní situace). Jedná se o opatření nevyžadující velké finanční náklady. Mnoho domácností doslova plýtvá penězi z důvodu neekonomického provozu. Soustřeďujeme se zejména na tyto výdaje: elektřina vytápění a únik tepla plyn voda telefonování výdaje za příjem TV vysílání Chcete-li snížit finanční výdaje za provoz vaší domácnosti, kontaktujte nás na e-mail: info@kalmont.cz Připravte   si   veškeré   faktury   a   vyúčtování   výše   uvedených   a   vámi   využívaných   služeb   za   předchozí   období,   ze kterých si opíšeme potřebné údaje a následně navrhneme vhodné opatření. Garantujeme   ochranu   osobních   údajů   dle   Zákona   č.   101/2000   Sb.,   Žádné   Vaše   osobní   údaje   nepředáme   třetí osobě bez Vašeho souhlasu. Nejsme prodejci energií. Cena   za   provedený   audit   se   odvíjí   dle   rozsahu   využívaných   služeb   a   skládá   se   s   fixní   částky   +   %   částky   z vypočítané úspory. Tudíž máme zájem na tom, abyste ušetřili ce nejvíce. Tato   investice   se   vám   vrátí   již   v   počátku   po   provedení   navrhovaných   opatření.   Přesná   cena   auditu   vám   bude sdělena před jeho vypracováním spolu s přibližnou částkou, kterou uspoříte díky navrhovaným opatřením. V   případě   zájmu   Vám   pomůžeme   i   s   realizací   navrhovaných   změn   -   provedeme   tzv.   Komplexní   úsporná opatření .
info@kalmont.cz 605 421 978 KalMont - Kalenda Jan Litvínov Nabídka služeb

Zaměření interiérové rolety

V případě zájmu o cenovou kalkulaci nám zašlete tyto údaje na e-mail: zaluzie@kalmont.cz, v případě rolety do střešního okna postupujte dle návodu níže: typ: látková roleta přibližné rozměry v cm (šířka x výška), v případě montáže na křídlo okna či dveří změřte viditelný rozměr skla. Přesné zaměření provedeme sami v případě vašeho zájmu typ textilie: o standardní textilie o textilie s pogumováním pro dokonalé zastínění o roleta Den a noc (Zebra) požadovaný počet každého rozměru a provedení způsob montáže: o na zeď či do stropu o ostění před oknem (nutný dostatečný prostor nad otevřeným křídlem) o na křídlo okna či dveří provedení: o volně visící o s vodícím lankem (křídlo okna či dveří) o s bočními vodítky (křídlo okna či dveří) provedení mechanismu: o s horním boxem (zakrytý navíjecí mechanismus) o bez horního boxu (nezakrytý navíjecí mechanismus) typ okna či dveří - plast, eurookno, hliník, pouze v případě montáže na okno či dveře kontakt na vás a místo montáže (alespoň město) pro lepší představu je vhodné zaslat fotografii místa montáže (není nutné)
Cenová kalkulace rolet do oken

Cenová kalkulace Interiérové látkové rolety

typ rolety: roleta do střešního okna přibližné rozměry viditelného rozměru skla - rozměr zasklení v cm (šířka x výška) pokud je okno označeno výrobním kódem, je vhodné jej také uvést (není nutné) kontakt na vás a místo montáže (alespoň město) pro lepší představu je vhodné zaslat fotografii místa montáže (není nutné)

Cenová kalkulace rolety do střešního okna

Zaměření látkové rolety - KalMont Litvínov