Zaměření sítě proti hmyzu Roleta den a noc na okno

OBJEDNÁVKA SÍTĚ PROTI HMYZU, CENOVÁ KALKULACE

Pro bezplatné a nezávazné vypracování cenové kalkulace rámových sítí proti hmyzu vyplňte Poptávkový formulář , nebo nám zašlete email s přibližnými rozměry a specifikací sítí. Není třeba se obávat, jedná se pouze o předběžné určení ceny, několik cm zde nehraje roli. V emailu uveďte: provedení sítě: o OKENNÍ SÍŤ PROTI HMYZU o DVEŘNÍ OTEVÍRACÍ SÍŤ s magnetickou aretací o OKENNÍ ROLOVACÍ SÍŤ (mechanismus nahoře) o DVEŘNÍ ROLOVACÍ SÍŤ (mechanismus na boku) o OKENNÍ NEBO DVEŘNÍ POSUVNÁ SÍŤ (pro vícekřídlá okna a dveře) přibližný rozměr otvorů při otevřeném oknu či dveří (šířka x výška) viditelný rozměr vnější strany rámu dle obrázku barva hliníkového rámu sítě (bílá, hnědá, stříbrná, imitace dřeva…) počet každého rozměru materiál vašich oken a dveří PVC, dřevo nebo hliník typ síťoviny o insekticidní (nejběžnější) o insekticidní + protipylová o zesílená insekticidní, např. pro kočky Bez rozměrů a požadované specifikace nelze kalkulaci zpracovat.
Po odsouhlasení cenové kalkulace bude domluven termín zaměření. Na místě budou upřesněny veškeré detaily a bude upřesněna celková cena. Při zaměření, které je v případě realizace prováděno zdarma, je požadována úhrada ve výši min. 50%. Následně je domluven termín realizace, termín výroby je obvykle 7-20 pracovních dnů, dle typu sítě. Při předání je zákazníkovi, který provede vizuální a fyzickou kontrolu, vše předvedeno. Zákazník je seznámen s obsluhou a údržbou, svým podpisem potvrdí řádné předání a provede úhradu doplatku. Samozřejmostí je poskytovaná zákonná záruka a tištěný návod k obsluze a údržbě s uvedenými bezpečnostními riziky. Tím je vše vyřízeno.
KalMont - Kalenda Jan Litvínov Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz
Rolety den a noc Kalmont Litvínov
Pro bezplatné a nezávazné vypracování cenové kalkulace rámových sítí proti hmyzu vyplňte Poptávkový formulář nebo nám zašlete email s přibližnými rozměry a specifikací sítí. Není třeba se obávat, jedná se pouze o předběžné určení ceny, několik cm zde nehraje roli. V emailu uveďte: provedení sítě: o OKENNÍ SÍŤ PROTI HMYZU o DVEŘNÍ OTEVÍRACÍ SÍŤ s magnetickou aretací o OKENNÍ ROLOVACÍ SÍŤ (mechanismus nahoře) o DVEŘNÍ ROLOVACÍ SÍŤ (mechanismus na boku) o OKENNÍ NEBO DVEŘNÍ POSUVNÁ SÍŤ (pro vícekřídlá okna a dveře) přibližný rozměr otvorů při otevřeném oknu či dveří (šířka x výška) viditelný rozměr vnější strany rámu dle obrázku barva hliníkového rámu sítě (bílá, hnědá, stříbrná, imitace dřeva…) počet každého rozměru materiál vašich oken a dveří PVC, dřevo nebo hliník typ síťoviny o insekticidní (nejběžnější) o insekticidní + protipylová o zesílená insekticidní, např. pro kočky Bez rozměrů a požadované specifikace nelze kalkulaci zpracovat. Po odsouhlasení cenové kalkulace bude domluven termín zaměření. Na místě budou upřesněny veškeré detaily a bude upřesněna celková cena. Při zaměření, které je v případě realizace prováděno zdarma, je požadována úhrada ve výši min. 50%. Následně je domluven termín realizace, termín výroby je obvykle 7-20 pracovních dnů, dle typu sítě. Při předání je zákazníkovi, který provede vizuální a fyzickou kontrolu, vše předvedeno. Zákazník je seznámen s obsluhou a údržbou, svým podpisem potvrdí řádné předání a provede úhradu doplatku. Samozřejmostí je poskytovaná zákonná záruka a tištěný návod k obsluze a údržbě s uvedenými bezpečnostními riziky.
Zaměření sítě proti hmyzu

POPTÁVKA SÍTĚ PROTI HMYZU

KalMont - Kalenda Jan Litvínov Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz