Montáž rolet s neprůsvitnou zatemňovací textilií BlacOut a BlackOut Thermo (Premium i Easyline) nebo neprůsvitných rolet den a noc (varianta Easyline)

provádíme v ústeckém kraji: Most, Litvínov, Duchcov, Bílina, Jirkov, Chomutov, Louny, Osek, Meziboří, Postoloprty, Košťany, Teplice, Brandov a okolí.

Textilní rolety s textilií BlackOut nebo BlackOut Thermo s reflexní vnější vrstvou, jejímž úkolem je snížení zahřívání a snížení teploty v interiéru vám zajistí dokonalé zastínení či zatemnění, zejména v provedení rolet Premium. Výhodou je dokonalý zatemňující efekt i u světlých látek. Tyto vícevrstvé textilie nepropouští světlo a v kombinaci s mechanismem Premium je dosaženo 95% zatemnění. Pro max. efekt zatemnění lze ještě snížit propustnost světla na spodní hraně osazením těsnícího kartáčku na těžítko textilie. Široká nabídka textilií umožňuje barevné sladění s vaším interiérem. Pro zákazníky, kteří požadují větší zastínění u rolet den a noc, nabízíme zatemňovací vícevrstvé textilie den a noc v provedení Easyline. U těchto textilií lze i se světlými textiliemi dosáhnout požadovaného zastínění.
Roleta den a noc na okno

ROLETA S NEPRŮSVITNOU ZATEMŇOVACÍ LÁTKOU - BLACKOUT

Zatemňovací neprůsvitná roleta Premium design zlatý dub na okno Okenní roleta Premium s neprůsvitnou textilií BlackOut Montáž rolety Premium s neprůsvitnou látkou na plastové balkonové dveře Zatemňovací roleta Black Out na PVC okno
KalMont - Kalenda Jan Litvínov Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz
Rolety den a noc Kalmont Litvínov

Montáž rolet s neprůsvitnou zatemňovací textilií BlacOut a BlackOut

Thermo (Premium i Easyline) nebo neprůsvitných rolet den a noc

(varianta Easyline) provádíme v ústeckém kraji: Most, Litvínov, Duchcov,

Bílina, Jirkov, Chomutov, Louny, Osek, Meziboří, Postoloprty, Košťany,

Teplice, Brandov a okolí.

Textilní rolety s textilií BlackOut nebo BlackOut Thermo s reflexní vnější vrstvou, jejímž úkolem je snížení zahřívání a snížení teploty v interiéru vám zajistí dokonalé zastínení či zatemnění, zejména v provedení rolet Premium. Výhodou je dokonalý zatemňující efekt i u světlých látek. Tyto vícevrstvé textilie nepropouští světlo a v kombinaci s mechanismem Premium je dosaženo až 95% zatemnění. Široká nabídka textilií umožňuje barevné sladění s vaším interiérem. Pro zákazníky, kteří požadují větší zastínění u rolet den a noc, nabízíme zatemňovací vícevrstvé textilie den a noc v provedení Easyline. U těchto textilií lze i se světlými textiliemi dosáhnout vysokého zastínění.

ROLETA NEPRŮSVITNÁ, ZATEMŇOVACÍ

Roleta na okno zatemňovací textilie Roleta na okno zatemňovací textilie Blackout Roleta na okno zatemňovací textilie Roleta Premium na PVC okno, neprůsvitná látka
KalMont - Kalenda Jan Litvínov Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz