Pro bezplatné a nezávazné vypracování cenové kalkulace vyplňte formulář kliknutím na tlačítko. Nebude-li uvedena požadovaná barva, bude cenová nabídka zpracovaná v bílém a standardním provedení. Požadované údaje vyplňte spolu s dalšími požadovanými údaji v poptávkovém formuláři. Stačí uvést orientační rozměry v celých cm, přesné zaměření bude v případě zájmu provedeno naším technikem. Bez uvedení rozměrů nelze kalkulaci zpracovat. HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - přibližné rozměry v cm (šířka x výška) dle obrázku vpravo. Je nutné měřit rozměr mezi zasklívacími lištami všech požadovaných ploch. OKENNÍ LÁTKOVÉ ROLETY A ROLETY DEN A NOC - přibližné rozměry v cm (šířka x výška) dle obrázku vpravo. Je nutné měřit rozměr včetně zasklívacích lišt a k výšce přičíst 12cm. ROLETY PRO STŘEŠNÍ OKNA - přibližné rozměry v cm (šířka x výška) dle obrázku vpravo a hloubka uložení vnitřního skla od vnitřní hrany. Je nutné měřit vnitřní rozměr, tedy viditelnou prosklenou plochu okna. VERTIKÁLNÍ LÁTKOVÉ ŽALUZIE - celkový rozměr šířka x výška Nezapomeňte uvést celkový počet jednotlivých rozměrů a provedení Následně vám dle vašich požadavků vypracujeme cenovou kalkulaci. Uvedené ceny jsou včetně odborné montáže. Odborné zaměření u zákazníka Zaměření je u realizovaných zakázek prováděno zdarma (poplatek za zaměření je odečten z realizované objednávky). Odborné zaměření se zpravidla provádí po odsouhlasení cenové kalkulace. Při zaměření je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z celkové částky. Doplatek je hrazen při realizaci zakázky. V případě, že je na žádost zákazníka provedeno zaměření, ale k realizaci nedojde (není uhrazena záloha při zaměření), je účtován poplatek dle obchodních podmínek. V případě, že zákazník při zaměření neprojeví o realizaci zájem, ale v následujících třech měsících o realizaci objednávky dle původního zaměření zájem projeví, bude mu účtovaný poplatek za zaměření odečten z objednávky. Byli jsme nuceni k tomuto postupu přistoupit z důvodu množících se marných zaměření. Nechceme tyto zbytečné finanční náklady přenášet do skutečně realizovaných zakázek. Přináší to tedy výhodu pro zákazníky, u kterých dojde k realizaci zakázky. Námi dodávané výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností, samozřejmostí je dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis. Sestavit univerzální ceník stínící techniky je velmi obtížné, jelikož se ceny se určují dle typu, rozměrů, způsobu ovládání, celkového počtu výrobků, designu, použitého materiálu či profilu, způsobu montáže, navíc se typy lamel či textilií rozdělují do několika cenových skupin. Nelze tudíž stanovit univerzální cenu za m2. Cenu velice ovlivňuje celkový počet výrobků, pokud tedy objednáváte pouze 1ks, je cena samozřejmě vyšší než u více kusů (za 1ks).

Cena žaluzie, okenní látkové rolety či okenní rolety den a noc, nebo rolety pro střešní okno

Bezplatná nezávazná cenová kalkulace Závazně objednat zaměření Zaměření žaluzie, rolety - Most, Litvínov, Meziboří, Lom, Osek

CENOVÁ KALKULACE STÍNÍCÍ TECHNIKY, ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ - KALMONT LITVÍNOV

Bezplatná nezávazná cenová kalkulace

Zaměření a cena stínící techniky - KalMont Litvínov

Pro bezplatné a nezávazné vypracování cenové kalkulace vyplňte formulář kliknutím na tlačítko. Požadované údaje vyplňte spolu s dalšími požadovanými údaji v poptávkovém formuláři. Stačí uvést orientační rozměry v celých cm, přesné zaměření bude v případě zájmu provedeno naším technikem. Bez uvedení rozměrů nelze kalkulaci zpracovat. HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - přibližné rozměry v cm (šířka x výška) dle obrázku. Je nutné měřit rozměr mezi zasklívacími lištami všech požadovaných ploch (každé sklo). OKENNÍ LÁTKOVÉ ROLETY A ROLETY DEN A NOC - přibližné rozměry v cm (šířka x výška) dle obrázku vpravo. Je nutné měřit rozměr včetně zasklívacích lišt a k výšce přičíst 12cm. ROLETY PRO STŘEŠNÍ OKNA - přibližné rozměry v cm (šířka x výška) dle obrázku vpravo a hloubka uložení vnitřního skla od vnitřní hrany. Je nutné měřit vnitřní rozměr, tedy viditelnou prosklenou plochu okna. VERTIKÁLNÍ LÁTKOVÉ ŽALUZIE - celkový rozměr šířka x výška Nezapomeňte uvést celkový počet jednotlivých rozměrů a provedení Následně vám dle vašich požadavků vypracujeme cenovou kalkulaci. Uvedené ceny jsou včetně odborné montáže. Odborné zaměření u zákazníka Zaměření je u realizovaných zakázek prováděno zdarma (poplatek za zaměření je odečten z realizované objednávky). Odborné zaměření se zpravidla provádí po odsouhlasení cenové kalkulace. Při zaměření je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z celkové částky. Doplatek je hrazen při realizaci zakázky. V případě, že je na žádost zákazníka provedeno zaměření, ale k realizaci nedojde (není uhrazena záloha při zaměření), je účtován poplatek dle obchodních podmínek. V případě, že zákazník při zaměření neprojeví o realizaci zájem, ale v následujících třech měsících o realizaci objednávky dle původního zaměření zájem projeví, bude mu účtovaný poplatek za zaměření odečten z objednávky. Byli jsme nuceni k tomuto postupu přistoupit z důvodu množících se marných zaměření. Nechceme tyto zbytečné finanční náklady přenášet do skutečně realizovaných zakázek. Přináší to tedy výhodu pro zákazníky, u kterých dojde k realizaci zakázky. Námi dodávané výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností, samozřejmostí je dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis.
Závazně objednat zaměření Zaměření žaluzie - KalMont Litvínov