Roleta den a noc na okno Servis žaluzie

Provádíme běžný servis žaluzií, pokud nevykazují nadměrné poškození a opotřebení a pokud je oprava pro zákazníka výhodná.

Běžná životnost žaluzií je cca 8-10 let, v případě velmi levných žaluzií pak 4 - 6 let. V případě, že je již oprava nerentabilní, žaluzie vykazují závady ovládacího mechanismu a navíjení nebo jsou žaluzie mechanicky poškozené, doporučujeme výměnu žaluzií za nové se zárukou. Pokud jsou žaluzie starší více než 10 let, bývá zpravidla investice do opravy pouze oddálení nutné výměny a nese s sebou zbytečné finanční výdaje a starosti. Žaluzie mají na sklonku své životnosti zpravidla poškozený navíjecí a naklápěcí mechanismus, navíjení je pak velmi namáhavé, zpravidla se nadměrným namáháním roztrhne ovládací řetízek. Pokud je ovládání doprovázeno podivnými zvuky, vrzáním či pískáním je situace obdobná. Plastové díly po cca 5 letech z důvodu působení UV záření ztrácí pružnost a jsou velmi křehké. Servis je pak prováděn pouze na vlastní riziko objednatele. V případě, že se již žaluzií nevyplatí renovovat, nabídneme dodání a montáž nové žaluzie s plnohodnotnou zárukou. Objednatel tak jistotu, že mu bude žaluzie sloužit mnoho let bez závad.
Rozsah servisu horizontálních žaluzií výměna bočních vodících silonových lanek výměna ovládacího řetízku výměna spojky řetízku Rozsah servisu vertkálních žaluzií výměna ovládacího řetízku výměna spojky řetízku výměna spodního spojovacího řetízku lamel výměna závaží lamel výměna závěsných ramínek lamel

SERVIS ŽALUZIE

Rolety den a noc Kalmont Litvínov Servis a oprava žaluzie
Servis horizontálních žaluzií výměna vodících silonových lanek výměna ovládacího řetízku výměna spojky řetízku Servis vertkálních žaluzií výměna ovládacího řetízku výměna spojky řetízku výměna spodního spojovacího řetízku lamel výměna závaží lamel výměna závěsných ramínek lamel
Provádíme běžný servis žaluzií, pokud je oprava pro zákazníka výhodná a pokud žaluzie nevykazují nadměrné poškození a opotřebení. Běžná životnost žaluzií je cca 8-10 let, v případě velmi levných žaluzií pak 4 - 6 let. V případě, že je již oprava nerentabilní, žaluzie vykazují závady ovládacího mechanismu a navíjení nebo jsou žaluzie mechanicky poškozené, doporučujeme výměnu žaluzií za nové se zárukou. Pokud jsou vaše žaluzie starší více než 10 let, bývá zpravidla investice do opravy pouze oddálení nutné výměny a nese s sebou zbytečné finanční výdaje a starosti. Žaluzie mají na sklonku své životnosti zpravidla poškozený navíjecí a naklápěcí mechanismus, navíjení je pak velmi namáhavé, zpravidla se nadměrným namáháním roztrhne ovládací řetízek. Pokud je ovládání doprovázeno podivnými zvuky, vrzáním či pískáním je situace obdobná. Plastové díly po cca 5 letech z důvodu působení UV záření ztrácí pružnost a jsou velmi křehké. Servis je pak prováděn pouze na vlastní riziko objednatele. V případě, že se již žaluzií nevyplatí renovovat, nabídneme dodání a montáž nové žaluztie s plnohodnotnou zárukou. Objednatel má tak jistotu, že mu bude žaluzie sloužit mnoho let bez závad.

SERVIS ŽALUZIE

KalMont - Kalenda Jan Litvínov Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz
Náhradní díly pro žaluzie