Rolety den a noc
Servis žaluzie

Provádíme běžný servis žaluzií, pokud nevykazují nadměrné poškození a opotřebení a pokud je oprava pro zákazníka výhodná.

Běžná životnost žaluzií je cca 8-10 let, v případě velmi levných žaluzií pak 4 - 6 let. V případě, že je již oprava nerentabilní, žaluzie vykazují závady ovládacího mechanismu a navíjení nebo jsou žaluzie mechanicky poškozené, doporučujeme výměnu žaluzií za nové se zárukou. Pokud jsou žaluzie starší více než 10 let, bývá zpravidla investice do opravy pouze oddálení nutné výměny a nese s sebou zbytečné finanční výdaje a starosti. Žaluzie mají na sklonku své životnosti zpravidla poškozený navíjecí a naklápěcí mechanismus, navíjení je pak velmi namáhavé, zpravidla se nadměrným namáháním roztrhne ovládací řetízek. Pokud je ovládání doprovázeno podivnými zvuky, vrzáním či pískáním je situace obdobná. Plastové díly po cca 5 letech z důvodu působení UV záření ztrácí pružnost a jsou velmi křehké. Servis je pak prováděn pouze na vlastní riziko objednatele. V případě, že se již žaluzií nevyplatí renovovat, nabídneme dodání a montáž nové žaluzie s plnohodnotnou zárukou. Objednatel má tak jistotu, že mu bude žaluzie sloužit mnoho let bez závad.
Rozsah servisu horizontálních žaluzií výměna bočních vodících silonových lanek výměna ovládacího řetízku výměna spojky řetízku Rozsah servisu vertkálních žaluzií výměna ovládacího řetízku výměna spojky řetízku výměna spodního spojovacího řetízku lamel výměna závaží lamel výměna závěsných ramínek lamel

SERVIS ŽALUZIE

Náhradní díly žaluzie
Servis oken, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu KalMont - Kalenda Jan, Litvínov Tel: 605 421 978
Rolety den a noc

Provádíme běžný servis žaluzií, pokud nevykazují

nadměrné poškození a opotřebení a pokud je

oprava pro zákazníka výhodná.

Běžná životnost žaluzií je cca 8- 10 let, v případě velmi levných žaluzií pak 4 - 6 let. V případě, že je již oprava nerentabilní, žaluzie vykazují závady ovládacího mechanismu a navíjení nebo jsou žaluzie mechanicky poškozené, doporučujeme výměnu žaluzií za nové se zárukou. Pokud jsou žaluzie starší více než 10 let, bývá zpravidla investice do opravy pouze oddálení nutné výměny a nese s sebou zbytečné finanční výdaje a starosti. Žaluzie mají na sklonku své životnosti zpravidla poškozený navíjecí a naklápěcí mechanismus, navíjení je pak velmi namáhavé, zpravidla se nadměrným namáháním roztrhne ovládací řetízek. Pokud je ovládání doprovázeno podivnými zvuky, vrzáním či pískáním je situace obdobná. Plastové díly po cca 5 letech z důvodu působení UV záření ztrácí pružnost a jsou velmi křehké. Servis je pak prováděn pouze na vlastní riziko objednatele. V případě, že se již žaluzií nevyplatí renovovat, nabídneme dodání a montáž nové žaluzie s plnohodnotnou zárukou. Objednatel má tak jistotu, že mu bude žaluzie sloužit mnoho let bez závad.
Servis žaluzie

SERVIS ŽALUZIE

Náhradní díly žaluzie
KalMont - Servis oken, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu Kalenda Jan, Litvínov Tel: 605 421 978